"Maybe life isn't for everyone."

Zakázáno

24. ledna 2015 v 11:18 | Gwlanche |  Myšlenky
Zákazy jsou všude. Ať už jde o malé nebo velké, prostě na ně narážíte na každém rohu. Nejvíc zákazů máme asi my, děti do 15 nebo 18 let. Teď nemyslím "jen" sex, alkohol a cigarety. Myslím teď skoro všechno, co nás obklopuje. Zamyslete se, kolik máte zákazů co nesmíte dělat? Strašně moc.
Samozřejmě mnohé zákazy chápu, ale některé vážně ne. Myslím, že z nás stát chce mít poslušné ovečky nevybočující z řady. Což je smutné. My "děti" některé zákazy porušujeme, ale jsem pak za to potrestáni. Proč? Protože lezeme, kam nemáme, užíváme si života, bouříme se proti pravidlům?
Představte si, jak by byl život nudný, kdybychom poslušně poslouchali.
Co třeba zákaz jezdit na kole bez helmy? Ano, je to důležité, ale naši rodiče taky jezdili "jen tak" a nic se jim nestalo. Mě se to třeba hrozně příčí, protože vypadám s helmou jako největší idiot. A na nějakých polních cestách to ani potřeba není, ne?
Ale nebudu to tu rozvádět...
Jediné, čeho se bojím, že za nějakých dvacet let budeme muset jezdit s helmou a chrániči i v autě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | Web | 24. ledna 2015 v 13:45 | Reagovat

No jasné, aj ja som mala 15,16,17 a porušovala som zákony. Zákony sú pretože ti chcú dobre. Musíš nosiť prilbu lebo áno chcú ťa uchrániť pred možným nebezpečenstvom ale áno aj ja som nenosila prilbu, ale potom raz som nepríklad dostala pri lyžovaní kotvou do hlavy a od vtedy sa prilby nevzdám. Čo sa týka tých ostatných zákazov ľudí do 18 rokov neviem. 18 som oslávila len pred mesiacom, ale musím povedať že kým som ich nemala zákazy som nejak neriešila, čo som chcela som vyskúšala a tak to robí veľa ľudí a je to normálne, myslím si.
Inak, to pozadie s tým písmom sa veľmi ruší a ťažko sa to číta potom...

2 M. M. | 24. ledna 2015 v 14:39 | Reagovat

Helma na kole důležitá je. Vymlet se můžeš navíc i na polňačce. Netvrdila bych, že pokud naši rodiče jezdili bez helmy, nic se nestalo. To je o štěstí. Když se stane, je už pozdě. A že si připadaš s helmou jak idiot?!! Jen tvůj pocit. Je na tobě, jestli ti záleží u sportu na zdraví nebo na vzhledu.
PS: to pozadí opravdu ruší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nenávist, to je silný cit...